כמוסות PSEDEROL

מקובל ונפוץ ברפואה הטבעית שבריאותו של האיבר הגדול בגופינו, האיבר המקיף ועוטף אותו, העור, קשורה ונובעת מאיזון של מערכות הגוף, ובמיוחד של מערכת העיכול ומערכת החיסון.
ברפואת הצמחים המסורתית – האיורוודה –  ממליצים על צמחים “מקררים” ו”מטהרי דם וכבד” על מנת להתמודד עם הצטברויות רעלים העלולות לבוא לידי ביטוי בנגעים שונים.

PSEDEROL   הוא תוסף תזונה בכמוסות מעולמות ה’איורוודה’ – שיטת רפואה הוליסטית הודית מסורתית בת אלפי שנים, שהיא חלק משיטות הרפואה המשלימה.

הכמוסות מכילות תמציות איכותיות ומרוכזות של 6 צמחים אשר משמשים על פני דורות רבים באופן מסורתי לטיפול ולשמירת האיזון.

*PSEDEROL אינו תרופה.
**PSEDEROL מועמד לפטנט (Patent Pending).
PSEDEROL הוא תוצר של ניסיון טיפולי עשיר על בסיס גישת האיורוודה.
השפעתו המיטיבה של PSEDEROL נתמכת בסקר של 25 מטופלים שנעשה על פני 8 חודשי טיפול.

לפירוט על כל הצמחים לחץ כאן

יתרונות

 • על פי ניסיוננו, ברוב המקרים ניתן לראות את תחילת ההשפעה תוך כחודש ימים, ולשם השגת תוצאות מיטיבות מרביות יש להתמיד בלקיחת הכמוסות לפחות 6 חודשים.
 • השימוש ב- PSEDEROL מהווה טיפול פשוט, הכרוך בנטילת קפסולות של צמחים פעמיים ביום, בוקר וערב.
 • מבוסס על תמציות טבעיות של צמחים הנמצאים בשימוש בגישת הרפואה האיורוודית זה אלפי שנים.
 • הצמחים הנמצאים בפורמולה מאושרים לשימוש ע”י משרד הבריאות.
 • PSEDEROL מיוצר ע״י חברת “ברא צמחים”- החברה המובילה בישראל לייצור תוספי תזונה מבוססי צמחים. המפעל פועל ברישיון ובפיקוח משרד הבריאות ותחת מערכת אבטחת איכות,
  על פי התקנים הבינלאומיים המחמירים ביותר בתחום.
 • מוצר כשר – כשרות בהשגחת הבד”ץ חתם סופר בני ברק.
 • ללא סוכר, ממתיקים או חומרים משמרים.
 • מוצר טבעי
 • מתאים לצמחונים ולטבעונים.

*הבהרות חשובות:

 • למען הסר ספק, חשוב לנו להבהיר כי היתרונות המיוחסים לתוסף התזונה PSEDEROL כמו גם כלל התוכן והמידע בדף זה, מבוססים על גישות טיפוליות מסורתיות של הרפואה המשלימה בלבד, אשר אינן מבוססות מדעית ומחקרית, והמונח ‘צמחי מרפא’ מתייחס להגדרה המקובלת ברפואת הצמחים האיורוודית המסורתית.

 • יעילות הטיפול במוצר PSEDEROL  לא הוכחה מדעית, וסקר המטופלים שנעשה על השימוש במוצר אינו מהווה הוכחה מדעית ליעילותו.

 • PSEDEROL אינו מתאים לשימוש בהיריון ובהנקה. ילדים ואנשים הנוטלים תרופות מרשם – יש להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוסף.


מהי רפואת האיורוודה

האיורוודה היא שיטת הרפואה העתיקה בעולם, מקורה בתת היבשת ההודית והיא בת אלפי שנים. פרוש המילה איורוודה בסנסקריט (השפה ההודית העתיקה), הוא “ידע-החיים” או “ידע החיים הארוכים” (ידע=Veda , חיים=Ayur ).
מטרת האיורוודה היא לשמור על בריאות טובה, למנוע מחלות, להפחית את הסבל וכמובן לרפא מחלות קיימות. בכך מהווה האיורוודה מדע רפואה טבעית מצד אחד ומדע לאורח חיים בריא מצד שני.
בנוסף, תורמת האיורוודה לאיזון נפשי ופיזי, ולגילוי והגשמת הפוטנציאל הקיים בכל אדם.

הבסיס לחיים הרמוניים על-פי תורה זו הוא איזון בין עולם החומר לבין עולם הרוח, ושמירה על יחסים של שלמות בין האדם לבין סביבתו.

בבסיסה של האיורוודה קיימת ההנחה כי בכל דבר בעולם קיים שילוב בין חמישה יסודות: מרחב (חלל), אוויר, אש, מים ואדמה. האדמה מסמלת את החוסן הקיים בכל דבר חומרי, המים את הכוח המלכד ביקום, האש את כוח השינוי, האוויר את התנועה והמרחב את התווך בו נעשה השינוי.

האיורוודה מאמינה שהכול בא מן הטבע, כולל בני האדם, וכל אדם מורכב גם הוא מחמשת היסודות, בשילובים שונים. מטרת הטיפול האיור-ודי הוא יצירת איזון בין חמשת היסודות החומריים והרוחניים והנחלת אורח חיים שאינו סותר את הטבע.

על סמך חמשת היסודות יצרו המאסטרים הקדומים של האיורוודה את תאוריית שלושת ה”דושות” (תכונות, איכויות) – ואטה (תנועה), פיטה (אנרגיה, חום), קאפה (מבניות, סטרוקטורה)

בעזרתן מאבחנים את טיפוס הגוף-נפש של כל אדם, את צמחי המרפא, מרכיבי התזונה, ואת השעון הביולוגי של האדם.

המטפל האיור-ודי מבצע אבחון מקיף (דיאגנוזה) של מצב המטופל באמצעות תשאול מקיף (אנמנזה)  וכלי אבחון נוספים מעולם רפואת האיורוודה, כגון – אבחנת גלי דופק בשורש כף היד, אבחון לשון, ציפורניים, בטן, גוף, התנהגות, דיבור ועוד.

בתום האבחון, ימליץ המטפל על תוכנית אישית הכוללת צמחי מרפא, תזונה מאוזנת, אורחות חיים, ולעיתים טיפולי גוף וטיהור פנימיים (סילוק רעלים).

במקרה המתאים ימליץ המטפל גם על תרגילי נשימה, יוגה, תרגילי הרפיית מתח מדיטציה ועוד. תוכנית הטיפול מתבצעת בשלבים המותאמים לכל מטופל.

בשונה מהרפואה המערבית, האיורוודה מאמינה כי כל אדם הוא ייחודי מן הבחינה הנפשית-רוחנית, מן הבחינה הפיזית-אנטומית ומבחינת אורח חייו.

בהתאם לכך, היא מתאימה טיפול ייחודי לכל אדם ואדם. ייתכן אף מצב בו שני אנשים יסבלו מבעיה דומה, אך כל אחד יקבל טיפול שונה לחלוטין.

בשנים האחרונות תופסת האיורוודה מקום מרכזי בין הרפואות המשלימות בעולם, כמדע רחב ושלם של בריאות ורפואה טבעית.

ריכשו עכשיו

55.43 $
יחידת אחת שמספיקה ל-3 שבועות במינון סטנדרטי של 4 כמוסות ביום.
מבצע!
92.59 $
חסכת 18.27 $
שתי יחידות מספיקות ל- 6 שבועות במינון סטנדרטי של 4 כמוסות ביום
מבצע!
132.85 $
חסכת 33.44 $
שתי יחידות מספיקות ל- 9 שבועות במינון סטנדרטי של 4 כמוסות ליום.